پایافیت

متفاوت باشید

بیش از 6 سال است که تیم پایافیت در حوزۀ فیتنس و تناسب اندام فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که افرادی می‌توانند به بهترین شکل ممکن به هدف خود در حوزه تناسب اندام و فیتنس برسند، که یک برنامه استاندارد و باکیفیت را دنبال کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ فیتنس و بدنسازی شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود شرایط زندگی شما داشته باشیم.

+6 سال

تجربه کاری

+2650 نفر

کاربر خوشحال

+10 متخصص

اعضای تیم

+90 عدد

برنامه ورزشی

فرهنگ پایافیت

پیام ما واضح و شفاف است. یک مجموعۀ کارامد، تنها با هزینه‌ها و هدیه‌های میلیونی ایجاد نمی‌شود. موفقیت زمانی رخ خواهد داد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. پیشرفت یعنی شما فکر و زمان خود را پای بهتر کردن زندگی این افراد بگذارید.

وبسایت پایافیت قصد دارد همراه شما، فصلی نو در تناسب اندام و فیتنس در ایران آغاز کند. رویکردی جدید که از افراد می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت نسبت به مقوله تناسب اندام و به طور کلی تغییر سبک زندگی داشته باشند. دیدی که رشد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تناسب اندام را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

زندگی در پایافیت

ما فعالیم، کوشش می‌کنیم و اهمیت می‌دهیم. ما دوست داریم که همه‌چیز بی‌نقص و عیب باشد. اما زندگی که فقط کار کردن نیست. سرگرمی و شادی هم برای داشتن یک تیم کارامد و فعال لازم است. پس تلاش می‌کنیم قدر همه لحظاتی که در کنار هم هستیم را به خوبی بدانیم.

فهرست